ПРО КОМПАНІЮ EXPRO

Exploration&Production Consulting (ExPro) — провідна консалтингова компанія, яка тримає у фокусі розвиток нафтогазової галузі України. Компанія намагається оперативно висвітлювати найбільш важливі події галузі, що включає широке освітлення новин операційної діяльності державних та приватних компаній, що охоплюють сегменти видобування, транспортування, переробки та виконують експортно-імпортні операції на ринку торгівлі вуглеводнями.

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

ПОСЛУГИ EXPRO

АНАЛІТИКА

Компанія готує щотижневі звіти (ExPro Weekly) про поточний стан нафтогазового ринку України. Продукти ExPro це комбінація якісного та кількісного видів аналізу, що забезпечує максимальну інформативність та панорамність звітів компанії.

РЕКЛАМА

Велика мережа контактів серед гравців енергетичного ринку, наявність власних медіа платформ, а також глибоке розуміння ринків, дає змогу якісно просувати продукти та сервіси.

КОНСАЛТИНГ

Одна з найбільших статистичних баз в Україні, постійний контакт з представниками бізнесу, органів державної влади, недержавними організаціями є гарантіями того, що наші спеціалісти оперативно проконсультують з любих питань у нафтогазовій сфері.

 • ЩОТИЖНЕВЕ ВИДАННЯ EXPRO

  ExPro Weekly — щотижневий аналіз ринку з акцентом на статистичні данні. Складається з трьох блоків: огляд подій за тиждень, огляд газового ринку за період, статистичні данні. Наші клієнти використовують це видання для вирішення оперативних питань, захисту управлінських рішень та бюджетів.

 • ЩОМІСЯЧНЕ ВИДАННЯ EXPRO

  ExPro Monthly — щомісячний аналіз ринку з акцентом на ексклюзивні інтерв’ю та більш глибокий аналіз ключових подій українського ринку. В щомісячному виданні публікується огляд видобутку газу і нафти за період, статистика видобутку, буріння, споживання, та огляд газового ринку з фокусом на ресурси газу власного видобутку та імпорту.

 • ОФОРМИТИ ПІДПИСКУ НА ЖУРНАЛ

  Замовлення підписки на журнал
  ExPro Weekly та ExPro Monthly

  +38 (067) 208–76–16

Дізнавайся першимпідписуйся на журнал ExPro

Контакти

АДРЕСА

вул. Межигірська, буд. 78-А, офіс 55 м. Київ, 04080, Україна

ТЕЛЕФОН

+38 (067) 208–76–16